Засоби для чистки кавомашин

ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ МОЛОЧНОЇ СИСТЕМИ У КАВОМАШИНІ OPTIMAL
100 грн
Рідкий концентрат для очищення молочної системи кавомашини. Підходить для очищення кавомашини в офісі, вдома або у кав'ярні. Ощищення для всіх типів кавомашин. 

Для підтримки коректної роботи кавоварки необхідно періодично її чистити. Регулярне чищення є запорукою довгої служби апарату, безперебійної та надійної роботи. Якщо ставитися до апарату безвідповідально, можна зіткнутися з дорогим ремонтом. Очищення кавомашини - це чищення її від накипу, яка неминуче утворюється в процесі.

Чому важливо чистити кавомашини вдома, в офісі, в кав'ярні?

Всі фахівці єдині на думці, що без догляду кавоварка швидко вийде з ладу вже через кілька місяців. Чи не грамотне чищення або неправильна експлуатація можуть привезти до того, що гарантія виробника перестане поширюватися, тому очищення варто доручити професіоналам.

Але для того, щоб зберегти працездатність кавомашини, потрібно дотримуватися кількох правил її експлуатації:

використовувати нежорстку воду для заварювання;

періодично проводити декальцинацію;

не розбирати апарат, не проводити ремонт самостійно та не замінювати оригінальні частини.

У кав'ярні або в офісі очищення машини варто проводити частіше, оскільки вона використовується активніше і частини зношуються і забруднюються швидше.

Що буде, якщо не чистити?

Можливо 2 види забруднень – стійкий наліт та олія від кавових зерен. Жодне жодне інше неможливо видалити водою. Навіть якщо постійно протирати машину та змінювати фільтри, це не вбереже від забруднень.

Ознаками того, що кофемашина потребує чищення, є не тільки повідомлення на дисплеї, але й неприємний смак і гіркота кави, збільшення часу приготування напою або приготування тонким струмком, зниження температури напою, сторонні пластівці або осад, а також звуки, яких раніше не було. в апараті під час приготування.

Як чистити кавоварку?

Процес очищення кавоварки наведено в кожній інструкції і як такого єдиного алгоритму немає. Покрокова інструкція з описом натискань клавіш обов'язково додається до кавомашини. Причому кожна модель має свою послідовність і свій час. У дорогих апаратів дана процедура може зайняти всього 2 кроки - завантажити засіб для чищення і запустити автоматичне очищення.

Перед очищенням потрібно видалити всі контейнери та відсік для кавових відходів, а далі діяти за інструкцією з кавоварки та засобу. Якщо застосовується засіб у вигляді порошку, його слід розвести в потрібній пропорції з водою, а вже потім застосовувати.

Які засоби потрібно використовувати для чищення?

Власникам кавоварки обов'язково варто купувати спеціальні засоби для очищення приладу, інакше незабаром можливо доведеться обійтися без філіжанки кави вранці. Зазвичай в інструкції, виробник рекомендує кошти, але коштують вони досить дорого, оскільки вважаються фірмовими, але за складом і властивостями, що діють, не відрізняються від інших. Використовувати можна будь-які декальцинуючі засоби, обов'язковий лише напис «для кофемашин». Засоби для очищення можуть випускатися у вигляді рідини, таблеток із активною речовиною або порошку. Використання лимонної кислоти задля економії не бажано, оскільки її властивості, що чистять, не багатьом відрізняються від спеціальних засобів, але вона хімічно агресивна, що може привести до поломки алюмінієвих або гумових частин. Використовувати соду або інші підручні засоби можна тільки для миття окремих частин або протирання поверхні, але не для глибокого очищення. Категорично не можна застосовувати оцет, засоби для миття посуду.

Чищення кавомашини повинно проводитись в залежності від експлуатаційних характеристик кавомашин.